Frans Timmermans, kandidát na předsedu Evropské komise; Foto: Olaf Kosinsky / Wikimedia Commons

Frans Timmermans, kandidát na předsedu Evropské komise; Foto: Olaf Kosinsky / Wikimedia Commons

Společnost

“SJEDNOCENÍ EVROPY S AFRIKOU je věcí našeho osudu”, říká kandidát na šéfa EU

Socialistický kandidát na příštího předsedu Komise EU, Frans Timmermans, oznámil, že v Evropě rozdrtí konzervativní vlády a trval na tom, že sjednocení tohoto kontinentu s Afrikou „je tou věcí, k níž jsme předurčeni.“ Uvádí se to v článku zpravodajského serveru Breitbart (viz ZDE).

Podporovatel imigrace do Evropy

Tento bývalý holandský ministr obrany, který v minulosti tvrdil, že Evropa nemůže „zůstat místem míru a svobody,“ pokud se plošně na celý kontinent „včetně jeho odlehlých koutů“ pomocí masové migrace neuvalí „diverzita“, strávil značný čas jako zástupce předsedy Jean-Claude Junckera tím, že nutil východní státy EU, aby otvíraly své hranice migrantům ze třetího světa.

Na výročním shromáždění kongresu uskupení Europarlamentu Strana evropských socialistů (PES) konaném v prosinci loňského roku v Lisabonu mimo jiné prohlásil, že pod jeho vůdcovstvím bude Evropská komise projevovat nulovou toleranci vůči zemím, které se odmítají stát součástí té globalistické, ‚progresivní‘ agendy včetně dovážení migrantů ze třetího světa.

Evropa má odstranit bídu v Africe

Také vztahy Evropy s Afrikou byly další hlavní prioritou, kterou Timmermans ve své řeči vylíčil, když delegátům prohlásil, aby „si nedělali žádné iluze… že je to věcí, objektivně předurčenou,“ že daňoví poplatníci EU odstraní násilí a bídu na těchto kontinentech jedině tak, že přivítají „stovky milionů lidí“ kteří, jak se zmínil předtím, do tohoto bloku směřují v důsledku „demografické exploze“ doma.

„Takže čí osud bude vyřešen pomocí koho: Evropský osud pomocí Afričanů, africký osud pomocí Evropanů. Jsme v tom spolu. Naše osudová předurčení jsou provázána,“ řekl, když ujišťoval slibem o tom, že zařídit rozvoj tohoto třetího světového kontinentu „je v jeho agendě na vysokém předním místě“, protože za jeho obyvatelstvo, které má být do roku 2050 větší než 2,2 miliardy lidí – „neseme jako celý tento blok společnou odpovědnost,“ uvedl Timmermans.

Rudolf Hruboň