Reportéři Televize Seznam Jiří Kubík a Sabina Slonková; Reprofoto: Televize Seznam

Reportéři Televize Seznam Jiří Kubík a Sabina Slonková; Reprofoto: Televize Seznam

Domácí

POSEDLOST: Slonková s Kubíkem chtěli opět obtěžovat Babišova syna ve Švýcarsku

Reportéři Televize Seznam se posouvají stále dále ve své umanutosti synem Andreje Babiše. Staví se do role jeho pseudozachránců. Na základě e-mailů, které od něj údajně obdrželi, se vydali opět do Švýcarska, aby opět obtěžovali jak jeho, tak jeho matku Beatrici Babišovou. Uvádí to ve svém článku server Seznam Zprávy (viz ZDE).

Noční bušení na dveře?

Reportéři v článku uvádějí, že do bydliště Babišova syna dorazili údajně v pátek 16.11. po půlnoci. Tvrdí, že v tuto dobu Babiše již kontaktovat nechtěli, nicméně časově se tato informace nápadně shoduje s informacemi premiéra Babiše o tom, že na byt ve Švýcarsku buší cizí lidé.

Nové e-maily?

Slonková s Kubíkem ospravedlňují svůj postup údajnými novými e-maily, které měli od Babiše mladšího obdržet. Pravdou zůstává, že originály jakýchkoliv e-mailů zatím nikde neukázali, protože to, co bylo zveřejněno, jsou pouze opisy. Každý, kdo používá elektronické poštovní programy dobře ví, jak vypadá originál e-mailu.

Ve Švýcarsku jim hrozí stíhání

Slonkovou a Kubíka v jejich opakované snaze o kontaktování Babiše mladšího a jeho matky zarazil během pátku až švýcarský právník zastupující zájmy Babišovy rodiny, který je upozornil, že pokud ihned neukončí nezákonné natáčení, budou čelit ve Švýcarsku trestnímu stíhání.

Rudolf Hruboň