Nebezpečná hračka prodávaná v obchodech Lidl; Foto: lidl.cz

Nebezpečná hračka prodávaná v obchodech Lidl; Foto: lidl.cz

Domácí

OHROŽENÍ: Lidl stahuje z trhu nebezpečnou hračku

Lidl Česká republika z důvodu preventivní ochrany spotřebitele stahuje z oběhu výrobek “Dřevěná hračka“ značky “Playtive junior“ s označením IAN 304083, Model No. HG04414 (Version 11/2018, viz spodní strana obalu i výrobku). Uvádí to na svém webu prodejce (viz ZDE).

Nebezpečí pro malé děti

U jmenovaného výrobku se mohou uvolnit nýty v kolečkách, které by mohly malé děti spolknout. V tomto případě nelze vyloučit možnost jejich poranění. Lidl Česká republika proto žádá všechny zákazníky, aby toto důležité upozornění vzali na vědomí a výše uvedený výrobek dále nepoužívali.

Výrobek byl v prodejnách Lidl Česká republika prodáván od 25.03.2019. V případě, že jste uvedený výrobek zakoupili, můžete jej vrátit do jakékoliv prodejny Lidl. Peníze Vám samozřejmě budou vráceny i bez předložení pokladního dokladu.

Stahování se týká pouze výrobku “Dřevěná hračka“ značky “Playtive junior“ s označením IAN 304083, Model No. HG04414 (Version 11/2018, viz spodní strana obalu i výrobku). Ostatní výrobky značky “Playtive junior“ nejsou tímto opatřením dotčeny.

Výrobní štítek vadných výrobků; Foto: lidl.cz

Rudolf Hruboň