Ilustrace: Profil Roberta Šlachty na sociální síti.

Ilustrace: Profil Roberta Šlachty na sociální síti.

Kultura

KNIHA: Robert Šlachta vydá v dubnu avizovanou novinku “Třicet let pod přísahou”

Jak již bylo avizováno, vydá bývalý šéf elitního Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta knihu, ve které popisuje své působení v bezpečnostních složkách tohoto státu. Nyní byl zahájen příjem předobjednávek.

Koupí knihy je možno přispět na dobrou věc

Robert Šlachta na svém profilu na sociální síti uvedl:

“Má kariéra u policie trvala téměř 30 let a naučila mě rozpoznávat situace, kdy je potřeba ‘konat’, jak se tomu v policejním žargonu říká. Když konáte a stojíte potom tváří v tvář člověku, kterému jste pomohli, je to nesmírně naplňující pocit, který z vás už nikdy nevyprchá.

Ode dneška je možné objednat si přednostně mou knihu Robert Šlachta: 30 let pod přísahou na webu www.podprisahou.cz. Z každé objednávky přes tuto adresu bude 50 Kč věnováno na rehabilitaci postižených dětí Hynka, Jana a Sii. Jejich příběh si můžete přečíst na webu. Pomozte nám ho prosím rozšířit mezi co nejvíce lidí a sdílejte.
Děkuju vám!”

Robert Šlachta: 30 let pod přísahou

Má kariéra u policie trvala téměř 30 let a naučila mě rozpoznávat situace, kdy je potřeba "konat", jak se tomu v policejním žargonu říká. Když konáte a stojíte potom tváří v tvář člověku, kterému jste pomohli, je to nesmírně naplňující pocit, který z vás už nikdy nevyprchá.Ode dneška je možné objednat si přednostně mou knihu Robert Šlachta: 30 let pod přísahou na webu www.podprisahou.cz. Z každé objednávky přes tuto adresu bude 50 Kč věnováno na rehabilitaci postižených dětí Hynka, Jana a Sii. Jejich příběh si můžete přečíst na webu. Pomozte nám ho prosím rozšířit mezi co nejvíce lidí a sdílejte. Děkuju vám!

Zveřejnil(a) Robert Šlachta dne Středa 5. února 2020

 

Rudolf Hruboň