Foto: AFM

Foto: AFM

Zahraniční

IMIGRACE: Přistěhovalci založili v Německu politickou stranu

Infiltrace islámu do Evropy pokračuje. Přistěhovalci a imigranti se rozhodli vstoupit do politického života a založili v Německu stranu “Alternativa pro migranty” (AFM). Uvádí se to v článku na německém serveru Postaktuel (viz ZDE).

Zúčastní se už voleb do europarlamentu

AFM se chce zúčastnit už nejbližších voleb do Evropského parlamentu. Její představitelé počítají s tím, že se tam dostanou a pak chtějí jak uvádějí “vymýtit evropský rasismus, nacionalismus a antiislámské postoje Evropanů.” Takto to vidí a hlásá velký přívrženec tureckého prezidenta Recepa Erdogana a zakladatel AFM, právník Fatih Zingal. AFM je třeba podle něj vnímat jako “výzvu pro muslimy v Evropě k boji proti nemuslimům, kteří nechtějí akceptovat, že jen islám je spása pro celé lidstvo.”

Jméno nové strany je reakcí na Alternativu pro Německo (AfD)

Zingal je turecký právník s německým občanstvím a bývalý člen SPD. Už oznámil na sociálních sítích turecky i německy, že jméno nové strany nebylo vybráno náhodně, ale cíleně a je symbolem boje, který bude AFM vést proti všem odpůrcům islámu a proti všem těm, kteří údajně “migrantky a migranty vytlačují stále více na okraj společnosti a dělají z nich terč násilí a divoké nenávisti rasistů a neonacistů.” Zingal dále oznámil že nestrpí, aby obrovská skupina lidí, která údajně “obohatila společnost svým enormním podílem, byla neustále pranýřována a považována pouze za méněcenné lidi druhé třídy.”

Rudolf  Hruboň