Pavel Novotný: Foto: Profil Pavla Novotného na sociální síti

Pavel Novotný: Foto: Profil Pavla Novotného na sociální síti

Domácí

BIZÁR: Pavel Novotný se už kamarádí i s Kalouskem a Piráty

Kontroverznímu starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému (ODS) vyjadřují podporu v jeho nenávistných útocích většinou stejně kontroverzní politici. Po Petru Fialovi, šéfovi ODS, to byl v tomto týdnu Miroslav Kalousek a dokonce nově i Piráti.

Kalouskovi “bylo ctí”

Miroslav Kalousek k návštěvě Řeporyjí na svůj profil na sociální síti napsal: “Bylo mi ctí dnes navštívit Řeporyje, pana starostu Novotného a jeho tým. Přijel jsem především proto, abych jim vyjádřil podporu a sympatie. Vážím si lidí, kteří se nebojí na veřejnosti stát si za svým názorem, i když ví, že odpovědí nebude jen potlesk.”

Bylo mi ctí dnes navštívit Řeporyje, pana starostu Novotného a jeho tým. Přijel jsem především proto, abych jim vyjádřil…

Zveřejnil(a) Miroslav Kalousek dne Pátek 13. prosince 2019

Pavel Novotný k tomu na jeho profilu přizvukoval: “Byl neuvěřitelnej. Moc si v Řeporyjích vážíme jeho dlouhodobé podpory s vlasovci i jinak!”

Účast na večírku Pirátů

Ve čtvrtek se Pavel Novotný zúčastnil předvánočního večírku v Poslanecké sněmovně, kde setkal s Dominikem Ferim (TOP09) a Piráty Jakubem Michálkem a Vojtěchem Pikalem: “Dnes jsem byl poprvé v poslanecké sněmovně. Skvělý mejdan Dominik Feri a mladých TOPkařů… Uprostřed něj najednou.. Regulérní únos.. Na hodinu jsem byl rukojmí týhle party. Já už tak budu mít asi průšvih, tak to nebudu rozvádět víc než že řeknu, že na svůj příchod mezi celou tu smečku do jejich hnízda a na to přivítání do smrti nezapomenu. Stejně jako na to, jak jsem furiantsky s dvoulitrem později odstrcil Feriho od placení těch dvaceti zelených (pro mě, jeho a těch 18 studentek práv co viselo očima na Ferim) s tím, že tuhle rundu vezmu já a sněmovní barman hlásí ‘Tři sta osmdesát’. Nevím jak to udělám, ale sem se musím ještě někdy vrátit:-)”

https://www.facebook.com/jakub.schreier.9/posts/749486488849549

 

Novotný je stíhán za podněcování k vraždě

Jak bylo nedávno oznámeno, policie obvinila Pavla Novotného za nenávistné výroky na sociálních sítích na adresu poslance Zdeňka Ondráčka (viz ZDE). Pavel Novotný je stíhán za přečin podněcování k trestnému činu se vztahem k zvlášť závažnému zločinu vraždy. Obviněn je i za výrok, že by měl být Ondráček odsouzen za vlastizradu na doživotí a poté usmrcen tajnou službou. „Budu s otevřeným hledím čelit obvinění za to, že jsem podotkl, že mlátička Ondráček by měl za vydávání se za delegaci ČR na Donbase viset jako vlastizrádce,“ uvedl k tomu komicky Novotný na Twitteru.

Rudolf Hruboň