Ilustrační foto: Pixabay.com

Ilustrační foto: Pixabay.com

Zahraniční

BILD.DE: Afričan brutálně znásilnil devítiletou německou dívku

V německém městě Dessau-Roßlau začal minulý týden soudní proces s africkým imigrantem, 27-letým Seydou N. z Nigeru. Je obžalován ze znásilnění nezletilé dívky a nezákonného držení zbraní. Uvádí to ve svém článku německý list Bild (viz ZDE).

Znásilnění za bílého dne

Julia si tehdy ráno hrála s plyšovým medvídkem na louce u Labe, když jel kolem Seydou N. na kole. Řekl jí: „Hezké dítě, hezké dítě.” Když dívka odvětila, aby ji nechal na pokoji, srazil ji na zem. Lízal ji tvář a hrozil, že když se bude bránit a křičet, tak ji zabije. Také ji přidusil. A pak ji znásilnil.

Se svými 28 kily váhy neměla proti 80-kilovému africkému násilníkovi šanci, dodala prokurátorka. Nigeřan už neměl v Německu v době činu co dělat, dočasně udělený azyl mu vypršel. To ale automaticky neznamenalo deportaci. Soudní líčení o tom teprve probíhá.

Trauma na celý život

Julii je devět let. Ještě před čtvrt rokem to bylo veselé dítě. Dnes má stavy úzkosti, poruchy spánku, kolísá jí nálada. Podle svého advokáta má nucení se stále mýt a neodváží se sama z domu. Předsedající soudkyně se snaží obviněného citlivými slovy přesvědčit, aby se přiznal a tím svou oběť ušetřil od výslechu, píše německý list Bild. Nigeřan ale mlčí.

Jde o jeden případ z bezpočtu zločinů páchaných v Německu imigranty. Je jich tolik a stávají se už takovou samozřejmou součástí reality “nového” Německa, že se jim mainstreamová média už v podstatě nevěnují. Jen občas – jako v tomto případě.

Rudolf Hruboň