Herečka Anna Geislerová; Foto: SimcaCZE / Wikimedia Commons

Herečka Anna Geislerová; Foto: SimcaCZE / Wikimedia Commons

Domácí

OSTUDA: Anna Geislerová nechtěně přiznala, že nemá ani maturitu

Herečka Anna Geislerová se podobně jako další “umělci” začala v posledních letech vyjadřovat také k politice. Její nenávistné výroky jsou namířeny zejména vůči prezidentu Miloši Zemanovi.

V posledním, který zveřejnila tento týden, se prořekla a nechtěně přiznala, že nemá dokončené ani středoškolské vzdělání, což je u lidí její generace v podstatě standard, když mimo jiné uvedla: “Já si snad dodělám maturu a práva…”:

Zdroj: Facebookový profil Anny Geislerové

Už od 15 let kouřila trávu a spala s režisérem

Výchovu Anny Geislerové brali její rodiče od jejích mladých let asi na lehkou váhu, když ji v jejích 15 letech pustili samotnou do Milána, kde se snažila stát modelkou. Po několika měsících bloudění po městě a neúspěchu se vrátila. „Pořád nemůžu uvěřit, že mi to máma dovolila. Já a ostatní holky jsme po večerech chodily na ty nejhustší večírky ve městě, na nádraží jsme si kupovaly trávu od arabských dealerů. Byla jsem malá holka. Neměla jsem ponětí, co dělám“, přiznala před roky v rozhovoru pro deník Blesk (viz ZDE). Svou první roli ztvárnila jako patnáctiletá ve filmu Requiem pro panenku a na pár let se jejím milencem stal o 11 let starší režisér snímku Filip Renč.

Neuspořádaný osobní život

Renče vystřídal vlasatý muzikant Roman Holý. I s ním strávila pár divokých let. Ale po mužích, kteří byli osobnosti a shodou okolností o deset let starší než ona, ale kteří s ní nebyli schopni dlouhodobě žít, si vybrala pro založení rodiny neznámého divadelního režiséra přivydělávajícího si v baru v Divadle Na zábradlí Zdeňka Janáčka, který je paradoxně o dva roky mladší než ona. Postupně se jim narodily dvě děti s exoticky znějícími jmény, syn Bruno Fidelius a dcera Stella Ginger.

Vztah s obviněným podnikatelem

Zlom v jejich vztahu nastal před šesti lety, kdy potkala miliardáře Martina Shenara. Vypadalo to, že s jejím manželstvím je amen. A právě v té době potřetí otěhotněla. I s břichem se ale opět pokorně vrátila ke svému manželovi a porodila syna Maxe. Kdo je jeho otcem, ví jen ona, ale zřejmě Shenar, protože se všichni tři často stýkají. Pro Shenara je evidentně zajímavá pouze jako milenka, ne pro trvalý vztah. Zámožný podnikatel jí ale prý platil nákladnou rekonstrukci vily v Dobřichovicích, kterou si před lety pořídila s manželem Janáčkem.

Martin Shenar je kontroverzní podnikatel zapletený do byznysu kolem solárních elektráren. V roce 2010 jeho firma Amun.Re za 5 miliard korun prodala ČEZu elektrárenský komplex v okolí Ralska a Mimoně, největší solární projekt v Česku. Firma Amun.Re při obchodu vydělala přes miliardu korun. V dubnu 2017 policie Shenara v souvislosti s tímto prodejem obvinila, když měl dle vrchního státního zástupce stát připravit o více než 70 milionů korun na daních.

Zdroj: Wikipedia.org

Zpracoval Rudolf Hruboň